Nieuw
WOLFSHAAR | BLOOD MOON 2023
Terug naar wijn assortimentBlood Moon 2023
Deze rondo variant heeft een waardevolle houtrijping gehad op gebruikte eikenhouten (Franse) vaten. In de aroma's vinden we mooie tonen van kersen, pruimen en enkele bloemen. In de mond geheel in balans met een toch verrassende open structuur.
Aangenaam glas om zelfstandig te drinken, in de combinatie met een mooi rundvlees stoofpotje en natuurlijk bij de BBQ.
Specificaties
Naam Blood Moon
Wijnhuis Wijngaard De Wolfshaar
Eigenaar Rob Bekhuis
Plaats Geesteren (Overijssel)
Druifsoort Rondo
Oogstjaar 2023
Inhoud 75cl
Alcoholpercentage 13 %
Wijngaard De Wolfshaar
De Wolfshaar, wederom een (nog) niet alom bekende wijngaard uit het zeer landelijke gedeelte van Twente. Overijssel is de provincie waar in de laatste jaren steeds meer nieuwe, serieuze wijngaarden zich vestigen.
De nieuwe generatie (Rob) uit een klassiek agrarische familie besloot om in 2016 een stuk weiland anders te gaan inrichten.
Bovenstaande lijkt een simpel besluit maar uiteindelijk na vele onderzoeken en gesprekken gingen er in 2019 de eerste aanplant de grond in.
Anno 2025 staan er ongeveer 3000 stokken waar met name de nieuwe Nederlandse rassen zich uitstekend thuisvoelen in dit gedeelte van Twente. We komen onder andere de Solaris, Johanniter en de Cabernet Cortis tegen.
Buiten de zeer gastvrije ontvangst is het gewoon knap dat de eerste wijnen in 2021 het licht zagen er nu structureel een serieus glas beschikbaar is.